Öppet Sjuhäradsmästerskap, Startlista

2010-08-24


H75    3250 meter    5 anmälda    1    
Nr-lapp Bricka Rank Namn Förening St tid
  13923   Bertil Johansson Markbygdens Orienter 18:00
  12319   Lars-Gunnar Enström OK Tranan 18:02
  343249   Erland Olsson Dalsjöfors GOIF 18:04
  15216   Karl-Eric Wannberg IK Omega 18:06
  244378   Totte Holm Markbygdens Orienter 18:08


H70    3740 meter    7 anmälda    1    
Nr-lapp Bricka Rank Namn Förening St tid
  244996   Rune Arvidsson Markbygdens Orienter 18:00
  17281   Harry Andersson OK Kullingshof 18:02
  17657   Göran Karlsson OK Bävern 18:04
  12445   Sten Hjelm OK Tranan 18:06
  44441   Birger Aronsson Bredareds IF 18:08
  12446   Kurt Rydin OK Tranan 18:10
  41948   Sten Arvidsson Dalsjöfors GOIF 18:12


H65    3740 meter    6 anmälda    1    
Nr-lapp Bricka Rank Namn Förening St tid
  36126   Hans Rantzow Dalsjöfors GOIF 18:18
  12464   Göte Johansson D-P OK Tranan 18:20
  501513   Dag Lorén OK Frisene 18:22
  19115   Hans Karlsson OK Orinto 18:24
  18868   Lars-göran Rosén Rydboholms SK 18:26
  41944   Kjell Johansson Dalsjöfors GOIF 18:28


H60    4470 meter    6 anmälda    1    
Nr-lapp Bricka Rank Namn Förening St tid
  260958   Ulf Jogbratt OK Tranan 18:00
  840301   Carl-Henry Andersson OK Orinto 18:02
  12346   Kjell Martinsson OK Tranan 18:04
  15217   Kent Olausson OK Orinto 18:06
  12437   Ingvar Bergman OK Tranan 18:08
  38613   Lars-Göran Molin Markbygdens Orienter 18:10


H55    4880 meter    8 anmälda    1    
Nr-lapp Bricka Rank Namn Förening St tid
  25371   Per-Olof Larsson Hestra IF 18:17
  18416   Mikael Bodén Markbygdens Orienter 18:19
  264193   Göran Eklöf IK Ymer 18:21
  895222   Bengt Sune Jonsson Hestra IF 18:23
  37936   Sören Kaspersson Markbygdens Orienter 18:25
  41492   Åke Johansson Rydboholms SK 18:27
  42116   Arne Persson Markbygdens Orienter 18:29
  25400   Jan Holmqvist Hestra IF 18:31


H50    5480 meter    6 anmälda    1    
Nr-lapp Bricka Rank Namn Förening St tid
  42101   Bengt Classon OK Orinto 18:22
  439599   Bo Josefsson Rydboholms SK 18:24
  342087   Björn Andersson Falköpings AIK OK 18:26
  353175   Ulf Nordgren Bredareds IF 18:28
  18418   Lennart Karlsson Markbygdens Orienter 18:30
  46740   Jörgen Ivarsson Hestra IF 18:32


H45    5480 meter    9 anmälda    1    
Nr-lapp Bricka Rank Namn Förening St tid
  11841   Peter Lillen Nilsson OK Tranan 18:01
  28816   Niclas Andersson Markbygdens Orienter 18:03
  29960   Stefan Aroneng Hestra IF 18:05
  341026   Jens Lindström Tibro OK 18:07
  46738   Kent Klasson Hestra IF 18:09
  404395   Sören Kannius OK Tranan 18:11
  203803   Jonas Karlsson Markbygdens Orienter 18:13
  306293   Per-Anders Aronsson Bredareds IF 18:15
  12416   Roger Carlsson OK Tranan 18:17


H40    6470 meter    4 anmälda    1    
Nr-lapp Bricka Rank Namn Förening St tid
  343826   Fredrik Ask Markbygdens Orienter 18:24
  44734   Per-Anders Axelsson Markbygdens Orienter 18:26
  344498   Fredrik Plumppu Bredareds IF 18:28
  680616   Martin Svensson Markbygdens Orienter 18:30


H35    6470 meter    4 anmälda    1    
Nr-lapp Bricka Rank Namn Förening St tid
  710600   Thomas Andersson OK Tranan 18:13
  740419   Daniel Olsson Dalsjöfors GOIF 18:15
  347057   Martin Udd Markbygdens Orienter 18:17
  36495   Markus Hermansson IK Ymer 18:19


H21    7870 meter    2 anmälda    1    
Nr-lapp Bricka Rank Namn Förening St tid
  900720   Rickard Börjesson Hestra IF 18:20
  771210   Conny Rantzow Hestra IF 18:23


H18    6470 meter    5 anmälda    1    
Nr-lapp Bricka Rank Namn Förening St tid
  920392   David Johansson Hestra IF 18:00
  920909   Albin Andersson Markbygdens Orienter 18:02
  18664   John Börjesson Hestra IF 18:04
  217418   Martin Frisk Markbygdens Orienter 18:06
  29958   Dan Börjesson Hestra IF 18:08


H16    4880 meter    6 anmälda    1    
Nr-lapp Bricka Rank Namn Förening St tid
  15214   Andreas Wannberg IK Omega 18:01
  244121   Erik Persson Markbygdens Orienter 18:03
  950195   Anton Nilsson OK Tranan 18:05
  940710   Pontus Karlsson Markbygdens Orienter 18:07
  353176   Einar Nordgren Bredareds IF 18:09
  304961   Niklas Frisk Markbygdens Orienter 18:11


H14    2920 meter    7 anmälda    1    
Nr-lapp Bricka Rank Namn Förening St tid
  960312   Filip Grahn Hestra IF 18:01
  344006   Klas Udd Markbygdens Orienter 18:03
  226919   Linus Landergren Hestra IF 18:05
  331457   Samuel Plumppu Bredareds IF 18:07
  43692   Erik Fors Hestra IF 18:09
  970120   Ludvig Holmberg OK Tranan 18:11
  953319   Markus Larsson Hestra IF 18:13


H12    2360 meter    5 anmälda    1    
Nr-lapp Bricka Rank Namn Förening St tid
  567899   Victor Helgesson Hestra IF 18:02
  990106   Felix Axelsson Markbygdens Orienter 18:04
      Jacob Jonstoij Ulricehamns OK 18:06
  244731   Emil Karlsson Hestra IF 18:08
  345166   Eric Jansson OK Tranan 18:10


H10    2010 meter    4 anmälda    1    
Nr-lapp Bricka Rank Namn Förening St tid
  354064   Klas Johansson OK Tranan 18:01
  417476   Joel Plumppu Bredareds IF 18:03
  435828   Axel Berglund Ulricehamns OK 18:05
  354070   Erik Lindström OK Tranan 18:07


D70    2450 meter    2 anmälda    1    
Nr-lapp Bricka Rank Namn Förening St tid
  264633   Ann-Marie Särén Borås GIF 18:00
  27628   Brita Särdquist IK Ymer 18:02


D65    2450 meter    8 anmälda    1    
Nr-lapp Bricka Rank Namn Förening St tid
  38808   Ingrid Hermansson IK Ymer 18:08
  209910   Ulla Sönsteröd SOK 68 18:10
  19116   Birgitta Carlsson OK Orinto 18:12
  36465   Mariann Kjellberg Bredareds IF 18:14
  12468   Birgitta Johansson OK Tranan 18:16
  219944   Kerstin Spetz Nitta IF 18:18
  25599   Britt Rangert IK Ymer 18:20
  36544   Gunnel Karlsson SOK 68 18:22


D60    2450 meter    4 anmälda    1    
Nr-lapp Bricka Rank Namn Förening St tid
  36441   Marianne Rosén IK Ymer 18:25
  30358   Inger Jönsson IK Ymer 18:27
  38728   Britt-Marie Larsson SOK 68 18:29
  25798   Eva Alsin IK Ymer 18:31


D55    3250 meter    3 anmälda    1    
Nr-lapp Bricka Rank Namn Förening St tid
      Lena Larsson Hestra IF 18:14
  540528   Anita Eklöf IK Ymer 18:16
  12370   Monica Martinsson OK Tranan 18:18


D45    3740 meter    3 anmälda    1    
Nr-lapp Bricka Rank Namn Förening St tid
  44445   Marianne Hansson Bredareds IF 18:21
  640212   Gunnel Svensson OK Tranan 18:23
  36976   Gunilla Larsson Bredareds IF 18:25


D40    3740 meter    5 anmälda    1    
Nr-lapp Bricka Rank Namn Förening St tid
  44472   Lena Karlsson Markbygdens Orienter 18:01
  11834   Kristina Nilsson OK Tranan 18:03
  19900   Jeanette Sigenstam Markbygdens Orienter 18:05
  25369   Sara Åberg Hestra IF 18:07
  700228   Marina Axelsson Markbygdens Orienter 18:09


D35    4470 meter    4 anmälda    1    
Nr-lapp Bricka Rank Namn Förening St tid
  341059   Angelica Brandqvist Tibro OK 18:14
  37867   Anna Karlsson SOK 68 18:16
  11802   Annika Johansson OK Tranan 18:18
  25382   Helena Bååth Hestra IF 18:20


D16    3740 meter    3 anmälda    1    
Nr-lapp Bricka Rank Namn Förening St tid
  952323   Elin Classon OK Orinto 18:13
  404389   Elin Sundqvist OK Tranan 18:15
  940714   Josefin Andersson Markbygdens Orienter 18:17


D14    2920 meter    6 anmälda    1    
Nr-lapp Bricka Rank Namn Förening St tid
  970731   Emma Nilsson OK Tranan 18:16
  15211   Evelina Lindeblom IK Omega 18:18
  980120   Johanna Strandberg Falköpings AIK OK 18:20
  970903   Hanna Lindström OK Tranan 18:22
  226961   Lina Landergren Hestra IF 18:24
  249423   Hanna Karlsson Markbygdens Orienter 18:26


D12    2360 meter    12 anmälda    1    
Nr-lapp Bricka Rank Namn Förening St tid
  249124   Alice Aroneng Hestra IF 18:01
  427793   Alva Franzén Ulricehamns OK 18:03
  347122   Emelie Udd Markbygdens Orienter 18:05
  241788   Lina Sundqvist OK Tranan 18:07
  249191   Sofia Klasson Hestra IF 18:09
  990124   Klara Ask Markbygdens Orienter 18:11
  427785   Agnes Berglund Ulricehamns OK 18:13
  245654   Sara Josefsson Rydboholms SK 18:15
  791111   Lisa Johansson OK Tranan 18:17
  350790   Sofia Josefsson Rydboholms SK 18:19
  244786   Sofia Grahn Hestra IF 18:21
  992860   Klara Axelsson Markbygdens Orienter 18:23


D10    2010 meter    4 anmälda    1    
Nr-lapp Bricka Rank Namn Förening St tid
  417601   Ida Helgesson Hestra IF 18:12
  427786   Felicia Järsenholt Ulricehamns OK 18:14
  13733   Malin Nilsson OK Tranan 18:16
  417797   Elsa Lindeblom IK Omega 18:18


U3    2670 meter    1 anmäld    1    
Nr-lapp Bricka Rank Namn Förening St tid
  435831   Martina Franzén Ulricehamns OK 18:00


U2    2010 meter    2 anmälda    1    
Nr-lapp Bricka Rank Namn Förening St tid
      Carl Svensson Ulricehamns OK 18:00
  228072   Lisa Svensson Ulricehamns OK 18:00


Skapad 2010-08-19 21:58:38 med OLA version 4.1.5